Топ
-50%

Гасовий нагрівач для обігрівання приміщення, Автономний побутовий інфрачервоний нагрівач Kerona TS-77 3КВ
6 000 ₴
3 000 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: JZ
+380 (95) 037-48-72
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гасовий нагрівач для обігріву приміщення, Автономний побутовий інфрачервоний нагрівач Kerona TS-77 3КВ,
Гасовий нагрівач Kerona TS-77 — ця мініпіч призначена для обігрівання приміщення. Нагрівач економно витрачає паливо та здатний працювати приблизно 17-18 годин, що є чудовим показником. Призначений для обігрівання приміщення 15 м2. Має невелику вагу та компактну конструкцію, для встановлення не потрібно багато місця. Спеціальний регулятор дасть змогу легко та швидко змінювати потужність обігріву. Цей опалювач є чудовим джерелом тепла та світла у разі надзвичайних ситуацій, оскільки не вимагає під'єднання до електрики. Автоматично вимикається у разі падіння, тому повністю безпечний.
Характеристики:
Тип: інфрачервоний нагрівач.
Витрата палива: 0,24 – 0,28 л/год.
Теплова потужність: від 2,5 до 3 кВт.
Тривалість роботи на одній заправці: 17-18 годин.
Розміри: висота 47 см, діаметр: 32,5см.
Місткість бака: 5,3 л.
Маса нетто: 4,9кг.
Вага брутто 5,6 кг.
Площа обігрівання: ≈ 15 м2.
Матеріал: метал.
Паливо: освітлювальний гас.
Тип: інфрачервоний нагрівач.
Витрата палива: 0,24 – 0,28 л/год.
Теплова потужність: від 2,5 до 3 кВт.
Тривалість роботи на одній заправці: 17-18 годин.
Розміри: висота 47 см, діаметр: 32,5см.
Місткість бака: 5,3 л.
Маса нетто: 4,9кг.
Вага брутто 5,6 кг.
Площа обігрівання: ≈ 15 м2.
Матеріал: метал.
Паливо: освітлювальний гас.
У ситуаціях, коли треба швидко та недорого обігріти приміщення — цей нагрівач стане незамінним помічником. Нагрівач Kerona здатний видавати потужність до 3 кВт і працювати до 18 годин від однієї заправки бака!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kerona |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Терморегулятор |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа поза приміщенням | 15 кв.м |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваного палива | гас |
| Тип джерела енергії | Рідкопаливний |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові характеристики | |
| Індикатор температури | Ні |
| Дисплей | Ні |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Час нагрівання до потрібної температури | 5 хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Технічні характеристики | |
| Витрата палива | 0.27 л/год |
| Діаметр обігріву | 5 м |
| Коефіцієнт корисної дії | 98 % |
| Кут поширення ІЧ-випромінювання | 360 град. |
| Максимальна температура нагріву | 1000 град. |
| Об'єм паливного бака | 5 л |
| Потужність обігріву | 3000 Вт |
| Час роботи | 20 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴









